Rólam
Legfőképpen azt szeretném megmutatni magamról, hogy ember vagyok, a magam ragyogásával és árnyékaival együtt.
Az én utam
A huszas éveim elején kezdtem el önismerettel foglalkozni, mert azt éreztem, hogy sokat szorongok, hiányzik a megnyugvás, a belső biztonság érzése és nem találtam a helyem a világban.
Az utam során számos módszer (kineziológia, családállítás, Bodyway, egyéni segítő beszélgetések) segített hozzá ahhoz, hogy szembenézzek korlátozó hitrendszereimmel, belső kritikusommal és teret kapott a bennem lévő elfojtott düh és fájdalom. Az átélésükön és tudatosításukon keresztül ezek egyre inkább kisemlegesedtek és le tudtam hámozni őket magamról. Ezzel együtt felsejlett bennem valami belső bázis, amit én úgy nevezek, szeretetforrás, az aki valójában én vagyok, ahol most már egyre inkább jó megpihenni és visszatalálni a belső horgonyomhoz.
Hiszem, hogy addig tudlak hitelesen kísérni a saját utadon, ameddig én magam is eljutottam. Ezért fontosnak tartom, hogy én is folyamatosan dolgozzam magamon és haladjak a kiteljesedés, a magamhoz való visszatalálás útján.
Úton önmagamhoz…
A következő módszerek és saját élmények segítették az önismereti utamat: